INKU Tapety na zeď Marburg

Tapety na zeď MarburgE-shop

Avalon

Avalon

AVALON je kolekce, která vyzařuje klid a vyrovnanost. To je částečně způsobeno barvami, které jsou po celou dobu udržovány domácky, a částečně díky motivům. Protože tyto dekory pocházejí převážně z květinového pole a velmi realisticky představují jejich přirozené modely. Za zmínku také stojí odpovídající uni, které vykazují jemný design smyčky a tak přicházejí s klamně skutečným textilním vzhledem.
Naše oblíbené kolekce AVALON se skládá ze tří sad:
* Tapeta, která zobrazuje jak list rostliny Monstera, tak Schefflera.
* Úzké panely, které se zdají být vyrobeny z betonu.
* Realistické listy banánového stromu, které se překrývají a tak vypadají téměř trojrozměrné.
Kromě sad nabízí kolekce také tři řady tapet v pěti barvách: realistickou strukturu omítky, jemnou grafiku a patinovaný vzhled.
AVALON je klidná, vyhrazená sbírka, jejíž tapety jsou nabízeny především v klidných domácích barvách. Kniha tapet obsahuje převážně vlněnou bílou, ušlechtilou šedou, hřejivou greige a útulnou koženou hnědou. Vrcholem jsou motivy květinových listů v realistických odstínech zelené a studené stříbra.

Bombay vol. 2

Bombay vol. 2

Sbírka umožňuje vytvářet téměř monochromatické povrchy ve veřejných nebo soukromých prostorách. Jemná, dynamická linie linie připomínající vzácné prádlo a souhra matných a lesklých efektů je jedinečná a vizuálně pozoruhodná. Vybrané barvy navazují na tapety z počátku 20. století a harmonizují především s moderními klasickými koncepty redukce, jednoduchosti a přehlednosti. Kolekce obsahuje široký výběr bílých odstínů a teplých a chladných odstínů šedi pro vytvoření jemného zvýraznění barev v místnosti s hloubkou, která nabízí více než jen barevné stěny. Kromě toho, Bombay obsahuje více barev a další tiskové motivy, které poskytují příležitost k akcentaci a odkazují na historii designu: Barevné varianty v mědi, zlatě a mosazi odkaz současný design vývoj a znovu objevené nadšení pro neželezné kovy. Blokové pruhy v kontrastních odstínech nebo tónovacích barvách zdůrazňují vertikální a připomínají klenuté stropy klasicismu. Výtisky z bambusových listů mohou být použity pro živé jednotlivé stěny, což vytváří výrazné kontrasty v redukovaných interiérech. Kombinace metalických barev a bambusového tisku dodává nádech luxusu i v nejmodernějším interiéru, který se vrací k estetice 70. let.

Casual

Casual

Kolekce CASUAL je důstojná svého jména: Je lehká, bezstarostná a hraje si s nádechem francouzské elegance. Příležitostně kombinuje jak květinové, tak grafické prvky, se zaměřením na přírodní styl a tlumené barvy. Jedná se o kolekci, která přinese skutečný styl a kouzlo do vašeho domova.

City Glam

City Glam

Chladné a neformální, ale zároveň okouzlující a vzrušující - to odlišuje kolekci City Glam. Základ téměř všeh tapet je betonová tkanina, která vykazuje dobře dávkované zvětrávání. Jiskří a třpytí se však díky těmto malým škrábancům a vadám. Vintage kouzlo minulých epoch tak poskytuje kouzelný okamžik ve vašem interiéru.

Kolekce má čtyři hlavní designy:
* Damaškové téma, které otevírá všechny dveře nádherně módnímu designu obývacího pokoje, ale který také může být skvělou scénou pro umírněný styl vybavení.
* Grafický design, který díky své silné struktuře zajišťuje snadnost a uniformitu na zdi.
* Pás - po celá léta nepostradatelný ve vnitřní architektuře. Díky jeho neobvyklé struktuře - dvě široké linie a jedna štíhlá linie - to propůjčuje místnosti velmi jedinečnou dynamiku.
* Realisticky vyrobený motiv listu s viditelně jemným dojmem připevněn k betonovému pdkladu. Tato kombinace protikladů tvoří základ pro velmi zvláštní atmosféru ve vašich obytných místnostech.

Colani Evolution

Colani Evolution

Luigi Colani je jedním z nejvýznamnějších návrhářů současnosti. Jeho designový jazyk je světově proslulý. Tapety Colani Evolution charakterizují zakřivené linie a zvlněné obrysy. Specialitou tapet EVOLUTION je trojrozměrnost. Colani pracuje se světlem a stínem tak, že vytváří dojem optické iluze. Vzory jsou metalické - barevné. Základem kolekce jsou útulné tóny béžové, bílé nebo šedé, které doplňují teplé barvy měďi nebo studené odstíny osvěžující modré, v kombinaci se stříbrem. K dispozici jsou také dekorativní prvky a panely.

Colani Legend

Colani Legend

LEGEND se skládá ze tří hlavních návrhů: Šroubovice ležící napříč zakřivenými pásy, vše v karbonem vyraženém vzhledu. Chcete-li jít s tím, že je tapeta s pletená stylu pruhem a dvěma hladkými vzory, které vedou přes celou kolekci: jedna s malým, symetricky uspořádané tečky, druhý v designu šachovnice desky. Vlna, jejíž obrysy se zužují a pak opět širší, čímž se vytváří vertikální pruh na povrchu. Kombinace nástěnných tapet zachytí vlnu, ale obnoví se v trojrozměrném, plazovitém měřítku. Vertikální vzor v typické Colaniho křivce, který je výrazně trojrozměrný. Na první pohled se zdá, jako by byly na sebe položeny dvě tapety. Ale je to jen šikovná souhra světla a stínu, která oklamá diváka.

Colani Visions

Colani Visions

Luigi Colani svou již třetí kolekcí tapet s názvem VISIONS neobvykle propojuje bílou přírodu a tvary: Colanistické křivky, struktury kůry stromů a designy vodních proudů v metalických, matně lesklých površích a obdivuhodný reliéfní povrch.Barvy tapet jsou subtilní, jasné a zdrženlivé: třpytivá ocelově modrá, stříbrně šedá s černými, hluboce položenými, elegantními křivkami, matná zlatá nebo zelená, která připomíná zoxidovanou měď.

Crush motion

Crush motion

Kolekce Crush motion Kolekce tvoří čtyři hlavní pilíře, jsou jimi: tradiční asijské kresby s moderním nádechem, nápady vzniklé z jednoduchosti přírody, barvení inspirované samotnou tkaninou, expresivní malby vzešlé ze silných emocí.

Domotex

Domotex

Hlavním bodem je obklad stěn s laminováním osnovních nití. Proměnná tloušťka vlákna odhaluje matné a lesklé pruhy v designu. Barvy jsou teplé a magické, dominují měděné a zlaté tóny. Minerální vlákna vytvářejí bouřlivé struktury a třpytící se okrasné tvary. Zde jsou barvy kovové, zlaté a platinové tóny prominentní. Vrcholem kolekce jsou textilie plissés laminované na netkané podložce a jemně reliéfní, broušený vlasový velur v šedé a greige s extravagantním nádechem.

Dune

Dune

Kolekce Dune vypadá jako by byla celá přímo z pouště. Při listování, můžete cítit to ticho nedotčené otevřené mysli. Jemně harmonizující přírodní tóny, přinášející rozmanitost do vašeho interiéru. Textura těchto ojedinělých tapet, je to, co je činí tak jedinečné! Ultra jemný písek, který byl aplikován speciálním procesem za použití těch nejnovějších technologií. Žádné jiné tapety nemohou být už více realistické. Dune přináší pocit dobrodružství z cest.

Glööckler Imperial

Glööckler Imperial

"Nikdy neměň vítězný tým" GLÖÖCKLER® IMPERIAL od marburgu je výsledkem pokračování spolupráce Wallpaper Factory s německým excentrickým designérem a tvůrcem módy, Haraldem Glööcklerem. Výsledek kombinuje velkolepé nové vzory a barevné kombinace s nejoblíbenějšími bestsellery.

Habitat

Habitat

Málokdo odolá okouzlení smyslnými povrchy. A to je přesně to, co Habitat poskytuje. Kolekce, kterou je třeba zažít nejen vizuálně, ale je se jí potřeba také dotknout, abyste skutečně cítili její vyjímečnost. Kolekce se skládá ze čtyř hlavních designů. Pozvolné oblouky připomínající japonské inkoustové kresby. Kdy jemné tečky vypadají skoro jako mlha pohybující se údolím. Celoplošný vzor na velmi jemně potištěných, realistických listech. Či damaškový design, s klasickými, minimalistickými nebo moderními prvky, které jsou jemně vyváženy a vypadají, jako by byly vytvořeny pomocí dřevěných tiskařských štočků. Vintage vzhled vyjadřuje fascinaci z dob minulých. Grafické šroubovice, které vyjadřují pomíjivosti, kdy obrys motivu znázorňuje neúplnou a nedokonalou existenci bytí. Všechny vzory lze kombinovat se dvěma jednobarevnými barvami: Jedna má povrchovou úpravu podobnou textilu a druhá jemnou sádrovou strukturu. Barevné kombinace jsou ve zdrženlivých popelavých odstínech: jemná šalvějově zelená, jemná růžová, odstíny taupe, písku a lnu, které vyjadřují uvolněný životní styl. Pro ty odvážnější Habitat nabízí kombinace benzínu a zlata nebo antracitu a stříbra. Suma sumárum: Kdo se odváží vyplnit svůj interiér touto paletou odstínů, bude odměněn pocitem klidu a pohodlí.

Home Classic Belvedere

Home Classic Belvedere

Home Classic BELVEDERE je klasická kolekce v nejlepším slova smyslu, která spojuje tapety plné elegance a šarmu. Kniha kombinuje nadčasová témata, jako jsou zdobení, damašek a květinové vzory s hedvábnými prostými odstíny a pruhy s moaré efektem. Iriodin, kov, který se nachází v Sahare, je integrován do téměř každé zdi, což jim dodává měkký lesk, který zřejmě vychází z hlubin, jako je lesk perly.

Imagine

Imagine

Kolekce Imagine je zajímavou novinkou od firmy Marburg. Jedná se tapety s napodobeninami různých povrhů, od dřeva, přes mramor po cihlové obložení. Barvy jsou převážně přírodní díky napodobování přírodních materiálů, jako jsou různé odstíny béžové, hnědé, šedé ale doplňuje je i výrazná zelená či červená barva.

Jonas Kötz

Jonas Kötz

Hravé dětské tapety s výraznými vzory pro holky i kluky. Kniha je doplněna o zábavné bordury, kterými můžete olemovat pokoj Vašeho dítka.

Kids Walls

Kids Walls

S digitálně potištěnými tapetami lze snadno docílit kreativní a vynalézavé atmosféry. Hravé stěny ihned promění každý dětský pokojíček v pohádkový les, živou džungli, nekonečnou oblohu nebo hravý svět zvířat. Kolekce nabízí motivy mapy světa pro malé průzkumníky, jelínky vykukující zpoza stromů, barevná letadla nebo obrázek lesa, kterým můžete pokrýt celou plochu stěny dle přání. Obzvláště působivé jsou velkoplošné nástěnné panely, které vykouzlí napříč stěnami dech beroucí dětský svět. Bohatou paletu barev tvoří svěží a živé barvy či neutrální a útulné tóny. Kolekci završují kombinovatelné jednobarevné tapety, které současně tvoří podklad pro bordury. Jednoduchá a rychlá výměna bordur v kombinaci se všemi tapetami z kolekce umožňuje četná angažmá. Jednobarevné tapety lze navíc tapetovat samostatně, vzniká tak decentní a nadčasové řešení při zařizování pokoje.

La Veneziana 4

La Veneziana 4

Kovový lesk na matném pozadí: LA VENEZIANA IV navazuje na úspěchy svých předchůdců. Tyto tapety kombinují nadčasové vzory s kompetencemi a zkušenostmi, které lze nalézt pouze v jedné z nejstarších továren na výrobu tapet v Evropě. Aplikace barviva například vyžaduje velmi specializované dovednosti. Je to podobné dřívějšímu procesu známému jako koláž, který vytváří zvláštní pocit a půvabnou patinu. LA VENEZIANA IV tvoří základ pro skutečně klasické prostředí, díky němuž se ložnice cítí útulně a bezpečně, ale lze je použít i na chodbách nebo dokonce v kuchyních. Je to skvělá všestrannost! Všechny tapety v jedné barvě lze vzájemně kombinovat. Existují dva hlavní motivy: realistické zobrazení bambusového lesa a jemného korálového vzoru mořského fanouška. Ale opět jsou to jednobarevné vzory, které jsou tajnými hvězdami. Vlastnosti kolekce „go -where“ se týkají také barev, s barevnými kombinacemi, které vyhovují každé oblasti domova. Ti, kteří dávají přednost klidnějšímu vzhledu a chtějí nasměrovat oko do interiéru, si vyberou kombinaci greige a platiny nebo souhru vlny bílé a stříbrné. Poutavé akcenty mohou být doplněny čerstvým vápnem, směsí tyrkysové a měděné nebo kombinací hnědé, zlaté a platinové.

Loft

Loft

LOFT je chladný. Tato sbírka mění stěny na klamně skutečné betonové povrchy, zakrývá je jemnou patinou a ohromí své obdivovatele svým fantastickým 3D efektem. LOFT přináší do vašeho domova pocit rozsáhlé štědrosti. Tyto tapety však nemusí být příliš účinné: sádrovou strukturu, která se zdá být používána bez rozdílu, šetrně použitý, jemný lesk - a máte perfektní zázemí pro osobní doplňky. Kolekce se vyznačuje především tichými, útulnými odstíny: taupe, vlnou bílou, perlou, tabákem. Zvýraznění se přidávají ve formě odstínu oxidu měďnatého, kombinovaného s antracitem a kardinální červenou.

Memento - Felix Diener

Memento - Felix Diener

V kolekci MEMENTO od designéra Felixe Dienera najdeme třpytivé perly, zrnité povrchy s kovovým leskem, ikatové vzory, které vypadají, jako by byly použity: kolekce »Memento« žije až do svého názvu. Tematicky vás exkluzivní nástěnné tapety zvou na výlet po celém světě: ozdobné vzory jsou inspirovány módou a uměním domorodých obyvatel, reprezentativní série láká exotickou faunou jako harmonické pokračování přirozeného tématu, které existuje už léta.

Modernista

Modernista

Kolekci MODERNISTA obklopuje duch modernosti a nových začátků. MODERNISTA, kolekce inspirovaná stylem Art Deco, kombinuje tapety plné smyslnosti, elegance a vzácnosti. Kovový lesk, vznešený lesk a dokonalost až do posledního detailu - jsou to malá umělecká díla, která přesvědčují na velkém povrchu.

Nabucco

Nabucco

NABUCCO je kolekce, kde lze vnímat tapetu na stěně při listování knihou, výměna matné a lesklé je skutečně působivá. Při použití rolí tato kolekce ještě více zesílí tuto záři - představující impozantní přítomnost v prostoru. Nadšenci klasického designu a příznivci současné architektury budou spokojeni s NABUCCO. Přírodní, pohodlné a nadčasové odstíny, jako je slonovina a kombinace bílé vlny s perlou, najdete v Nabucco. Ale silnější, téměř odvážné barvy jsou také impresivní: kardinálově červená, v kombinaci s mosazi, tajemnou tmavě šedou, teplou mědí a zlatem a více zlata: smíšené s antracitem, smíšené s teplým pískem nebo se vzorem cockle - jen čisté zlato. Tato barva svítí v celé kolekci a činí ji výjimečnou.

Natural Opulence

Natural Opulence

Tapety z kolekce Natural Opulence od značky Marburg ve spolupráci s Felixem Dienerem vytvářejí elegantní prostředí s odkazem na přírodu a veškerou její krásu. Autentické designy uklidňují oko pozorovatele, zve vás, abyste se cítili pohodlně a uspokojili jedinečnou touhu po přirozenosti a zemitých tónech. Matné povrchy v kombinaci s lesklými dodávají přírodním vzorům výrazný nádech.

Natural Vibes

Natural Vibes

Život není vždy dokonalý, ani přímočarý. A také nemusí! Právě ten pocit „Všechno je perfektní, tak jak to je“ přináší do vašeho domova právě kolekce Natural Vibes.
Základem tapet je textilní struktura, která při důkladném pohledu není dokonalá. Ba naopak, simuluje ruční tkaninu dělanou s vášní a odhodláním. Kolekci chybí cokoliv pedantského a malicherného.
Díky svému vzhledu, připomínající konopná vlákna, se postará v každém domově o teplo a útulnost.
Součást každé kolekce tvoří tři hlavní designy, které udávají pocit celkové plynulosti.
* Lemur a lemur červenočelý v jejich přirozeném prostředí.
* Pruhy přetištěné etnickým vzorem. Také zde vidíme malé nedokonalosti, jednotlivé tahy vypadají jako by byly kresleny ručně.
* Velké káro, které navazuje na ručně tkaný vzor. Budí jednoduchý a nekomplikovaný dojem.

Opulence Classic

Opulence Classic

Přidání atributu "Classic" k názvu odráží skutečný charakter této kolekce, která spojuje tapety plné důstojnosti, elegance a šarmu. Elegantní vzory, které jsou aplikovány na nejnovější generaci netkaných tapet, sahají od klasického damaškového motivu přes prvky Art Deco až po jemný moaré efekt, který vytváří sofistikované návrhy stěn, které lze bez námahy dosáhnout.

Papis Loveday - Colors of my life

Papis Loveday - Colors of my life

Kolekcí Papis Loveday od německého výrobce Marburg, prezentuje v nezaměnitelném stylu stejnojmennou módní hvězdu se senegalskými kořeny. Snoubí se zde přirozenost a půvab přehlídkového mola přímo z pouště. Nezaměnitelná kombinace prvků Afriky a Evropy, to je tlumená zdrženlivost a odvážný výraz. Vysoce kvalitní tapeta je fascinující směsí "Originality & Módy", která nabízí jedinečné vizuální i hmatové podněty pro smyslný interiér. Tapeta se vyrábí CO2-neutrální, a proto je šetrná ke klimatu. Naše tapety jsou dodávány se stejným číslem šarže.

Platinum

Platinum

Platina je považována za jeden z nejnákladnějších drahých kovů na světě. Používá se ve strojírenství, stomatologii a tvorbě špičkových šperků. Naše kolekce PLATINUM dokáže přeměnit vaše vlastní čtyři stěny na pravé drahokamy. Ať už si vyberete uvolněný „použitý vzhled“ nebo rafinovanou vazbu ve všech barvách západu slunce - tato kolekce nabízí širokou škálu fascinujících tapet pro použití kdekoli ve vašem domě či bytě. Platinum nabízí ohromující barevné zvýraznění popsaná výše. Nicméně, převážně matná kolekce je založena na klidnějších odstínech, jako je kombinace zlata a tabáku, elegantní taupe nebo harmonie bílého a krémového s akcenty v rzi. Všechny obklady stěn v platinové sbírce jsou zhotoveny hlubotiskem a jsou raženy za tepla. Teploty 200 až 220 ° C se dosahují v "gelovací sušárně", ve které se barviva zahřívají. Jemné struktury jsou pak včleněny do vodou chlazeného ocelového válce. Žádný jiný proces tisku nemůže vytvořit přesné linie a vzory tohoto typu. Takto vytvořené obklady stěn jsou také velmi robustní.

Purity

Purity

Kolekce Purity V kolekci najdeme třpytivé perly, zrnité povrchy s kovovým leskem, stejně jako ikatové vzory. Tematicky vás exkluzivní nástěnné tapety zvou na výlet po celém světě: ozdobné vzory jsou inspirovány módou a uměním domorodých obyvatel. Sbírka umožňuje vytvářet téměř monochromatické povrchy ve veřejných nebo soukromých prostorách. Jemné, dynamické linie připomínající vzácné prádlo a souhra matných a lesklých efektů je jedinečná a vizuálně pozoruhodná. Kolekce obsahuje široký výběr bílých odstínů a teplých a chladných odstínů šedi pro vytvoření jemného zvýraznění barev v místnosti s hloubkou, která nabízí více než jen barevné stěny. Barevné varianty v mědi, zlatě a mosazi odkaz současný design vývoj a znovu objevené nadšení pro neželezné kovy. Blokové pruhy v kontrastních odstínech nebo tónovacích barvách zdůrazňují vertikální a připomínají klenuté stropy klasicismu. Kombinace metalických barev a bambusového tisku dodává nádech luxusu i v nejmodernějším interiéru, který se vrací k estetice 70. let.

Shades

Shades

V mnoha filmech jsou vedlejší filmové role tak vynikající, že se v podstatě z herců stanou tajné hvězdy. Občas to tak je i s tapetami. V tomto případě však Shades vyklidil pro jednobarevné tapety scénu. Ve většině případů jsou považovány jako základní doplněk k vyvážení vzhledu interiéru, ale v této kolekci jsou rozhodně v záři reflektorů.

SCHÖNER WOHNEN - New Delight

SCHÖNER WOHNEN - New Delight

Už jste unavení ze starých a všedních zdí? Nemusíte! Máme pro vás tip. Jedna místnost, čtyři stěny, to je spousta prostoru pro nový vzhled: exotické palmové listy, rytmické pruhy, flóra a fauna pod lupou nebo kameny se stopami minulosti, které jsou nyní aktuálním trendem, vytvářejí také jedinečnou atmosféru a to je možná přesně to, co vašemu pokoji chybí. Nové digitálně potištěné vliesové tapety z kolekce Schöner Wohnen jsou předzvěstí trendy moderní stěny. Kolekce se skládá z dua motivů, doplněných o univerzální jednobarevné tapety, které tón v tónu podtrhují nebo tlumí dekorativní sílu nástěnných maleb z tapetové továrny Marburg. A tak se ze dvou osamělých bojovníků stane opravdu dobrý tým. Se správnou přetíratelnou tapetou dokonce dokonalé trio. Uvolněte cestu novým trendům tapet!

SCHÖNER WOHNEN - New Modern

SCHÖNER WOHNEN - New Modern

Fantastické motivy, moderní vzory, grafické tvary, textilní struktury, zářící efekty a brilantní barvy - se vším, co nová Kolekce SCHÖNER WOHNEN - NEW MODERN nabízí za tapety, byla by skutečná škoda, kdybyste nechali své zdi bílé. Tapety oblékají naše stěny, vytvářející nejrůznější nálady. Vy rozhodujete, zda chcete, aby vaše čtyři stěny vypadaly elegantně klasicky, jemně harmonicky nebo mimořádně nápadně. Zajišťujeme vzory, barvy a struktury vyhovuje vašemu způsobu života. A mimochodem: S tapetami se můžete cítit volně a být módní.

SCHÖNER WOHNEN - New Spirit

SCHÖNER WOHNEN - New Spirit

Kolekce SCHÖNER WOHNEN - NEW SPIRIT Chcete, aby váš interiér působil extravagantně? Potom máme pro vás tip. Co mít motiv kytice na zdi místo na jídelním stole? Pokud milujete květiny, ale preferujete něco víc nadneseného, doporučujeme vám náš exoticko-rostlinný svět v černo-bílé. Pro romantiku, větve, které okouzlí celý interiér, delikátní souhrou stínů ve slunečním světle jsou perfektní volbou. Florální vzory, grafické motivy, módní barvy a nadčasové detaily, jemné struktury a fascinující lesk- tím můžete vytvořit právě tu náladu, kterou potřebujete.

Silk Road

Silk Road

SILK ROAD je výbuch barev. Název je převzat z obchodní cesty, která spojovala středomořskou oblast s východní Asií až do 13. století a má za cíl ztělesnit módní etnický vzhled. Sbírka navazuje na vlivy z různých oblastí mezi Evropou a Asií, reinterpretuje je a stále touží po vzdálených zemích v našich vlastních čtyřech zdech. Barvy v této kolekci jsou velkolepé: Kombinace pomeranče, šeříku a mechově zelené barvy, barevného přechodu od tmavě fialové po světle růžovou, intenzivní benzín v kombinaci s mědí - SILK ROAD kombinuje barvy jasných, hlasitých kontinentů. Ti, kteří dávají přednost klidnějším barvám, však najdou své sny v barvě bílé, šedé a šedé. SILK ROAD je ekologická sbírka. Všechny obklady stěn zhotovené sítotiskem jsou potištěny barvivy na bázi vody, což znamená, že neobsahují změkčovadla nebo PVC.

Ulf Moritz Signature

Ulf Moritz Signature

Ulf Moritz a marburg spolu úspěšně spolupracují od roku 2000. Tapety vytvořené mezinárodně uznávaným, slavným návrhářem stavěly celý průmysl po sedmnáct let. S jeho šestou sbírkou, Signature, Moritz představuje vzrušující rozmanitou škálu kreativních nástěnných krytin, které jsou jasné a architektonicky zjednodušené. Byly to kruhy, které učinily prohlášení o konstrukci na stěnách kolem přelomu století a pomohly nástěnným tapetám vytvořit ohromující comeback. Od té doby jsou klasiky. V SIGNATURE jsou stejně velké jako grapefruity a jsou uspořádány v přísné symetrii. Barevné kombinace jsou jasné: Deep Black nebo Blood Red na bílém pozadí. Právě tato jednoduchost vyzařuje sílu a fascinuje každého.

Vintage deluxe

Vintage deluxe

Kolekce Vintage deluxe Zdi musí dělat radost- samozřejmě. A nejlépe aby oslovily diváka. Se vzhledem zvětralého betonu a s oxidovanou kovovou stěnou nás kolekce vezme do krajin metropolí nebo do italského paláce.
Elegantní šmrnc, pompézní dojmy a zdobené detaily jako z dob minulých jsou evidentní na první pohled. Ale čas nechal otisky.

Zaha Hadid Hommage

Zaha Hadid Hommage

Zaha Hadid - světoznáma designérka a architektka, která je známá svými abstraktními motivy. Ve spolupráci s výrobcem tapet Marburg byla vytvořena kolekce tapet, která je symbolem její designové tvorby.