INKU Fototapety Khroma

Fototapety KhromaE-shop

Wall design

Wall design

Kolekce se skládá z panelů z jiných kolekcí. Máte-li zájem o velkoformátové fototapety přes celou stěnu na velmi kvalitním podkladu s digitálním potiskem, tato kolekce je pro vás to pravé.

Wall design II

Wall design II

Představte si fascinující cesty vašich snů, osvěžující procházky po venkově, okouzlující spojení barev v geometrických vzorech, opojnou návštěvu rajské zahrady, safari v divoké Africe, jarní procházku Tokiem v třešňové aleji, nostalgický výlet časem zpět do 18. století, kde se ocitnete na venkovské „toile de jouy“, překrásná krajina, dech beroucí panoramata a ještě mnohem, mnohem více. Náš tým vybral 3 hlavní materiály: strukturované netkané textilie, sisal a omyvatelný netkaný materiál. Kolekce se skládá z panelů z jiných kolekcí. Máte-li zájem o velkoformátové fototapety přes celou stěnu na velmi kvalitním podkladu s digitálním potiskem, tato kolekce je pro vás to pravé.

Wall design III

Wall design III

Dodejte svému interiéru jedinečný vzhled s bohatými designy od Wall Designs III. Nechte na sebe dýchnout barvy a optimismus s našimi výraznými a moderními uměleckými díly či uklidňujícími pruhovanými tapetami. Chcete mít interiér přírodní s našimi krásnými mramorovými texturami v černé, bílé a zelené? Tropické zahrady a lesy vás přiblíží k přírodě a panoramatické krajiny ve vás probudí touhu po dovolené. Rozjímejte nad moderním panoramatem nebo obdivujte historickou architekturu starověku. Volba je na vás!