Záclony a závěsy

Záclony a závěsy

Jednobarevné záclony a závěsy

Voál nebo organza, devoréé nebo žakár? Všechny druhy záclon známe a víme, které kde použít a jaký je mezi nimi rozdíl. Jsme profesionálové v okenních dekoracích. Odborné poradenství a pomoc s výběrem záclon a závěsů je naší doménou.

Jednobarevné záclony a závěsy

Designové záclony a závěsy

Záclony a závěsy s výrazným barevným vzorem se nazývají designové. Spojení světlého podkladu a výrazného barevného motivu na zácloně dodává každému oknu zajímavý vzhled, který je doplněn barevným závěsem v intenzívní barvě. Tyto kombinace jsou designově velmi zajímavé a nadchnou i velmi náročného zákazníka.

Designové záclony a závěsy

Zatemňovací závěsy

Pro zamezení prostupu světla do interiéru se používají tzv. zatemňvací závěsy neboli blackouty. Speciální vlákno a způsob tkaní zabraňuje prostupu světla přes závěsovou látku a umožňuje tak delší a klidnější spánek v úplné tmě i během dne.

Zatemňovací závěsy

Hotelové nehořlavé záclony a závěsy

Pro objektové použití v hotelích a veřejných prostorách je nutné používat nehořlavé záclony a závěsy vyrobené ze speciálního vlákna. Toto vlákno zaručuje při hoření nízkou hladinu kouřivosti a velmi nízký stupeň šíření plamene. Všechny hotelové záclony, závěsy, zatemňující závěsy a potahové látky z našeho sortimentu úspěšně prošly mezinárodní certifikací pro použití v těchto objektech.

Hotelové nehořlavé záclony a závěsy

Potahové čalounické látky

Čalounické potahové látky z naší aktuální nabídky splňují veškeré požadavky nejnáročnějších zatížení. Obstojí v obývacím pokoji stejně jako v hotelové pokoji, používají se i na divadelní sedadla, sjeně jako na dekorační polstářky ke konečnému doladění interiéru. Naše potahové látky jsou odolné proti otěru, vynikají funkcí odpuzování špíny pro snadné čištění, a vzhledem, dekorem a omakem působí vždy tím nejlepším dojmem.

Potahové čalounické látky

Dodavatelé a výrobci záclon a závěsů

Naši dodavatelé a výrobci látek, které exkluzívně zastupujeme pro český trh. Celosvětoví dodavatelé a výrobci závěsů, záclon a potahových látek.
B&M fabrics, Englisch dekor, Sonnhaus.
Skladová kolekce VIVA s výběrem látek od německých výrobců.

Dodavatelé a výrobci záclon a závěsů