Služby a realizace

Služby a realizace

Očima designéra

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem.

Očima designéra

Šití a dekorace

Šijeme na míru záclony, závěsy, římské rolety, přehozy, polštáře, prostírání, naprony, ubrusy, sedáky na židle. V naší zkušené a spolehlivé šicí dílně ušijeme dekorace pro všechny druhy a rozměry oken, specializujeme se na dekoraci oken v interiéru. Všechny ušité textilie přivezme, vyžehlíme a zavěsíme, nadekorujeme.

Šití a dekorace

Tapetování

Všechny tapety Vám profesionálně nalepíme. K našim službám patří odborné lepení všech druhů tapet z našeho sortimentu. Lepíme tapety vinylové, vliesové, papírové, textilní nebo i z přírodních materiálů, fototapety.

Tapetování

Pokládka podlah

Lepení koberců, pokládku všech druhů podlah jako vinylových, laminátových nebo dřevěných podlah provádíme odborně. Naši podlaháři mají mnohaleté zkušenosti, které využijí při každé nové zakázce.

Pokládka podlah

Montážní práce

Odborně namontujeme všechny druhy garnýží, záclonové kolejnice, záclonové tyče, rolety, žaluzie, plissé, japonské stěny i venkovní markýzy.

Montážní práce