Koberce

Koberce

Luxusní koberce nejen do ložnice

Velmi luxusní, hebké a příjemné celoplošné koberce, které ještě více zpříjemní a zútulní nejen ložnice a pokoje. Koberce s vyšším vláknem působí při chůzi jako byste chodili bosky po mechu.

Luxusní koberce nejen do ložnice

Bytové koberce

Bytové koberce z našeho sortimentu pro pokoje, obývací místnosti a ložnice jsou velmi příjemné a odolné běžnému zatížení v bytech nebo domech. Celoplošné koberce tlumí hluk v místnosti, zpříjemní pocit při chůzi a barevně sladí interiér.

Bytové koberce

Dětské koberce

Velmi oblíbené koberce do dětských pokojů jsou koberce s potiskem silnice nebo města. Koberec lze položit celoplošně po celé podlaze v pokoji nebo zmenšit na požadovaný rozměr, okraje obšít a použít jako kusový koberec.

Dětské koberce

Zátěžové koberce

Zátěžové koberce do kanceláří, pracoven, jednacích místností, hotelových pokojů a dalších více zatížených prostor je vhodné vybírat s vysokou třídou odolnosti. Smyčkové nebo velurové koberce pro vyšší zátěž celoplošně nalepíme na podklad, aby se při častější chůzi nebo posunování žídlí nevlnily a tím se výrazně nepoškozovaly.

Zátěžové koberce

Hotelové koberce

Hotelové koberce jsou velmi častou podlahovou krytinou v penzionech, hotelích a ubytovnách. Jsou vyrobeny ze speciálního vlákna, musí splňovat požadavky předpisů pro nehořlavost, šíření plamene a kouřivost při hoření. Zpravidla mívají typycký hotelový design, který se vyznačuje pravidelně se opakujícím menším vzorem.

Hotelové koberce

Kobercové čtverce

Moderní podlahovou krytinou pro kanceláře, jednací místnosti a chodby v administratívních budovách jsou kobercové čtverce. Výhodou použití kobercových čtverců je menší prořez, čili menší odpad při pokládce. Další výhodou je volné položení, snadná oprava poškozených nebo silně znečištěných míst jednoduchou výměnou čtverců.

Kobercové čtverce

Dodavatelé a výrobci koberců

Naši dodavatelé a výrobci koberců, které exkluzívně zastupujeme pro český trh. Základním pilířem sortimentu jsou kolekce koberců od firmy INKU Rakousko. Významným světovým výrobcem koberců je belgická Balta. Luxusní koberce Smartstrand od dalšího belgiského výrobce Lano s know-how amerického výrobce Mohawk.

Dodavatelé a výrobci koberců