INKU Tapety na zeď Khroma

Tapety na zeď KhromaE-shop

1001 Nights

1001 Nights

Kolekce inspirovaná blízkým východem, barvami a vzory typickými pro tento region. Vzory jsou excentričtější jako například výrazné lampy nebo geometrie ale i jemné, jako jsou drobné hvězdy na jednobarevném pozadí. Barevně se kolekce řadí k utlumenějším, odstíny jsou tmavší, syté. Převahuje béžová, hnědá, černá a doplňuje ji bílá a červená.

Agathe

Agathe

Agathe je celá o optimismu a barevných explozích s exotickým nádechem. A inspirace? 20. léta 20. století. Výsledek? Eklektický styl s pozitivním pohledem do budoucnosti. Agathe je kombinací různých stylů a uměleckých směrů. Objev Tutanchamonovy hrobky a trendy s tím spojené, které se dostaly do umění a designu.

Aida

Aida

Inspirováno ornamenty a barvami blízkého východu, tato kolekce nabízí netradiční oživení interiéru. Naleznete zde sytě modré odstíny, odstíny zlaté, béžové ale i červené. Disponuje jak tapetami s matným finišem, tak s efektem pearl či lesklými detaily.

Andes

Andes

Inspirováno divokou přírodou, obsahuje fragmenty z pouští, fjordů i lesa. Přírodní barvy ve všech možných odstínech – zelené, modré, béžové, červené. Ideální kolekce chcete li do Vašeho interiéru vložit trochu přírody.

Bahia

Bahia

V srdci honosného města Marrákeš se nachází nádherný palác zvaný Bahia, kde se můžete ztratit v nesčetných pohádkových zahradách a nádvořích plných květin. Právě tyto svěží zahrady nás inspirovaly k vytvoření kolekce. Bahia vás vezme do zahrady plné voňavých bylin a šťavnatého ovoce, zve vás ochutnat exotickou atmosféru, díky které se ponoříte do barevného světa Maroka.

Cabinet of Curiosities

Cabinet of Curiosities

Zabloudili jste někdy do kabinetu přírodovědy? Přesně taková je kolekce Cabinet od Curiosities. Kolekce je inspirována tvz. „wonder rooms“ které byli velice populární ve viktoriánské Anglii. Jednalo se o místnosti plné kuriozit, přírodních zajímavostí, zbraní a dalších vzácných objektů. Vzory jsou přírodní, květinovém textury. Barvy zde naleznete syté – žluté, zelené, oranžové a červené a stejně tak i potlačené béžové, šedé a krémové.

Earth

Earth

Inspirováno elementy přírody – vzduchem, ohněm, vodou a zemí tato kolekce obsahuje přírodní barvy a vzory. Tato kolekce je velice něžné, ideální pokud máte rádi přírodní materiály ale ne výrazné vzory.

Evergreen

Evergreen

Krásná kolekce Evergreen inspirovaná pohledem do zahrady obsahuje velké a přesto jemné rostlinné vzory, struktury lněné látky a trochu geometrie. Barvy kolekce jsou přírodní, syté i pastelové v odstínech zelené, modré, béžové, šedé, zlaté, bronzové. Kolekce je doplněná o něžné lesklé detaily, má převážně matný finiš.

Feria

Feria

Luxusní, textilní tapety Feria z kolekce Khroma by Guy Masureel. Obsahuje převážně tmavší barvy a výrazné vzory. Textilní tapety vyžadují speciální a velmi přesné lepení, nedoporučujeme lepení svépomocí.

Folies

Folies

Unikátní kolekce tapet vycházející z francouzského Art Deco stylu ze 30. let 20. stol. Některé vzory jsou přímo vytažené z archivů původních autorů a osvěženy pro současnou kulturu. Vzory i barvy jsou velmi výrazné a velké. Tato kolekce je ideální spíše do velkých místností, v malé místnosti Vám silné vzory mohou způsobit bolest hlavy. Barevně nabízí zelené, červené, zlatavé ale i šedé a béžové odstíny.

Gatsby

Gatsby

Inspirováno 20. lety 19. stol a uměleckým stylem Art Deco. Nabízí výrazné barvy a vzory. Vzory nalezneme jak geometrické tak přírodní. Ideální do moderního interiéru, ve kterém se nebojíte trochu experimentovat.

Glasshouse

Glasshouse

Cesta skrze Viktoriánskou éru, kde romantické tendence potkávají orientální inspirace a počátky industrialismu. Všechny tyto tendence so potkávají na jednom místě – ve skleníku. Kolekce obsahuje rozpité květinové vzory, něžnou, čistou geometrii a jednoduché vzory. Barvy jsou spíše tlumené, naleznete zde odstíny šedé, zelené, červené, fialové doplněné o zlatou či stříbrnou. Tapety mají lesklé detaily, převážně matný finiš ale místy i finiš pearl.

Helium

Helium

Kolekce Helium Vás přenese na břeh krásného jezera. Obsahuje vzor Koi kaprů, vysoké vodní trávy a panely s výhledem na život vodních ptáků. Doplněna je o jednobarevné, jednoduché tapety. Obsahuje převážně tlumené vodní barvy. Pokud milujete vodu, tato kolekce je přímo pro Vás.

Kent

Kent

Tato kolekce KENT byla inspirována procházkou po anglické zámecké zahradě. Nabízí velice výrazné grafické vzory květin a výrazné barvy. Finiš je převážně matný.

Khromatic

Khromatic

Kolekce Khormatic sjednocuje většinu jednobarevných strukturovaných tapet v kvalitě Khroma.

Kimono

Kimono

Japonská kultura srší barvami a životem, což se odráží v živé krajině a nápadné architektuře. Po staletí byla příroda základním kamenem japonského dědictví. Rozkvetlé aleje třešní, to je čas radosti, oslav a znovuzrození Matky přírody. Je to krásný, ale přechodný jev. To, co jej činí tak okouzlujícím, je naprostá nepředvídatelnost. Tyto přírodní prvky jsou úzce propojeny s japonskou kulturou a sloužily tak jako zdroj inspirace pro naši kolekci Kimono.

Kolor

Kolor

Kolekce univerzálních jednobarevných tapet vhodné do každého interiéru.

Kosmos

Kosmos

Spojení digitálních a přírodních efektů do jedinečné tapetové knihy Kosmos. Kolekce obsahuje přírodní digitalizované vzory, plné krásné barvy, odstíny modré, zlaté, zelené ale i červené, černé a bílé. Většina vzorů je velmi výrazných.

Kurioza

Kurioza

Kolekce plná optimistických, hravých barev, jednoduchých přírodních vzorů. Barvy jsou syté, krásné a pozitivní. Nalezneme zde odstíny červené, modré, zlaté či bronzové nebo růžové. Nabízí pearl finiš. Jedná se o velmi moderní kolekci vhodnou do nových interiérů.

La Vie En Rose

La Vie En Rose

Harmonická, romantická kolekce La Vie en Rose je plná květin a růžových odstínů. Motivy květin jsou rozpité jak akvarel či zobrazené něžnými liniemi. Barvy jsou převážně něžné, najde se ale i pár výraznějších. Odstíny růžové, zlaté, zelené, šedé, ale i černé či modré. Tapety jsou doplněné o lekslé detaily či pearl finiš.

Lina

Lina

Lina je výběr z kolekcí Khroma, nabízí všechny možné variace na pruhy, grafické motivy a velké množství barev.

Mazurka

Mazurka

Perfektně smíchaný koktejl různých stylů. Objevte klasiku v moderním pojetí. Taková je Mazurka. Obsahuje široké portfolio barev a vzorů od klasických zámeckých vzorů, přes art deco po moderní geometrii.

Misuto

Misuto

Inspirována japonským stylem vodové malby a krásnou japonskou přírodou. Nalezneme zde tlumené, rozpité barvy v odstínech šedé, béžové, modré, zelené, zlaté doplněné o červenou a oranžovou. Vzory jsou květinové, jednoduché či texturové. Doplněné jsou o jednobarevné. Tapety mají převážně matný finiš.

Ode

Ode

Speciální textilní tapety Ode z kolekce Khroma by Guy Masureel vynikají příjemnou texturou a potlačenými barvami. Naleznete zde převážně jednobarevné tapety či jednoduché vzory. Textilní tapety vyžadují speciální a velmi přesné lepení, nedoporučujeme lepení svépomocí.

Olivia

Olivia

Kolekce plná květin typických pro anglický venkov s barvami a umírněností skandinávského designu. Vzory jsou květinové, vyobrazují jak květy, listy tak i celé stromy. Určitě tady naleznete několik odstínů zelené, béžové ale červené a černé. Kolekce je doplněna o jednobarevné tapety.

Ombra

Ombra

Je velice divoká kolekce inspirovaná divokou přírodou. Naleznete zde tygry schované ve velkých listech, drobné tygříky pokrývající celou stěnu či jednoduché geometrie. Barvy jsou syté, trochu potlačené, velké množství červených, zelených a oranžových odstínů.

Onyx

Onyx

Inspirováno geometrií, obsahuje něžné barvy a modré odstíny. Obsahuje lesklé detaily.

Orbital

Orbital

Kolekce Orbital je snahou designérů spojit tři základní elementy - světlo, barvu a texturu. Díky tomu v kolekci nalezneme zajímavé geometrické vzory, výrazné barvy a lesklé prvky.

Oxygen

Oxygen

Kolekce Oxygen je exotická, tropická kolekce plná listů palem a banánovníků, květů orchidejí a provází životem lesa. Obsahuje krásně syté barvy, odstíny zelené, zlaté, modré, šedé i červené.

Papyrus

Papyrus

Papyrus je kolekce složená z různých jednoduchých jednobarevných tapet připomínající strukturou papír.

Prisma

Prisma

Geometrická přesnost, precizní tah ostré tužky, matematické rovnice. Taková je Prisma, odvážná kolekce geometrických a abstraktních tvarů. Obsahuje výrazné plné barvy, odstíny zelené, zlaté, fialové, modré, šedé, červené a hnědé.

Roots

Roots

Kolekce Roots je návratem ke kořenům, ke klasickým vzorům v moderním podání. Obsahuje převážně tlumené barvy.

Serenade

Serenade

Inspirována klasickými tapetovými vzory, zpracované moderním způsobem. Barvy kolekce jsou syté, bohaté, tóny zlaté, černé, šedé, hnědé, modré, béžové. Doplněné jsou lesklými detaily, popískováním či pearl finišem.

Sound of colour

Sound of colour

Inspirována klasickými tapetovými vzory, zpracované moderním způsobem. Barvy kolekce jsou syté, bohaté, tóny zlaté, černé, šedé, hnědé, modré, béžové. Doplněné jsou lesklými detaily, popískováním či pearl finišem.

The Classics

The Classics

Kolekce je výběrem tapet s klasickými tapetovými vzory doplněné o jednobarevné jednoduché tapety. Barvy jsou různé, umírněné.

Tribute

Tribute

Tribute vzdává hold různým domorodým kulturám celého světa, komunit zahaleným tajemstvím, žijící netradičním životem. Tato kolekce obsahuje syté barvy a odvážné, výrazné vzory. Obsahuje odstíny šedé, modré, zelené, zlaté, červené, hnědé i žluté. Disponuje lesklými detaily i pearl finišem.

Washi

Washi

Jedná se o kolekci jednobarevných univerzálních tapet vhodných jak jako tapety doplňkové, tak samostatné.

Wild

Wild

Inspirováno divokou Amazonií, naleznete zde panely s výhledy na divokou krajinu, motivy listů ale i méně popisné vzory připomínající divočinu. Barvy jsou plné, syté, odstíny zelené, šedé, oranžové, zlaté, modré doplněné červenou a fialovou. Obsahuje převážně matný finiš.