Fototapety, tapety, očima designéra, tapetování

Fototapety

Fototapety

Obývací pokoj je jednou z nejdůležitějších místností domu. Většinu času tráví mnoho lidí. V obývacím pokoji se obývací pokoj zdobí předměty, rostlinami nebo obrázky. Ale nejen tyto věci přispívají k pocitu dobré atmosféry - dekorace zdi hraje také velmi důležitou roli.
Vzhledem k tomu, že každý má svůj vlastní styl, je důležité vybrat si správnou tapetu nebo fototapety pro svůj životní prostor. Aby byl obývací pokoj útulný a harmonický, doporučujeme fototapety s rustikálním kamenným nebo dřevěným vzhledem nebo tapety s 3D optikou.
Ložnice je jeden z pokojů v domě a bytě, který by měl přispět k odpočinku, relaxaci a regeneraci. Proto již nestačí, abychom měli malou místnost s úzkým lůžkem, kde si můžete odpočinout. Dokonce i stresovaný duch by měl být schopen odpočívat v ložnici. Ložnice má proto dnes v životním pojetí vysokou prioritu. Dnešní moderní pokoje jsou vzdušné, světlé a prostorné, ideálně s okny nebo balkonem na východ, takže vás ráno probouzí ranní slunce jemně a první, podněcující denní světlo. Ale nejen povrch a osvětlení přispívají k pocitu příjemné atmosféry v ložnici - důležitou roli zde hraje i dekorace na zdi. Chcete-li, aby byl spací prostor útulný a mazlivý, mohou být na zdi použity velkoformátové fototapety s motivem přírodní krajiny nebo moderní 3D fotografie nebo motivy podle Feng Shui.

V našem showroomu v Brně máme pro Váš výběr mnoho různých motivů pro Vaše stěny nejen v ložnici a obývací místnosti.

Moderní tapetyTapety a fototapety

/imgprd/prodejna-tapety-a-fototapety-small.jpg

V současné době je při vytváření interiéru moderním trendem použití dekoratívních tapet. Pro zvýraznění stěn v místnosti se zvolí vhodná tapeta se vzorem a barvou, která dodá interiéru zajímavější vzhled a náladu. Tapety na zeď - velmi široký výběr z katalogů tapet všech aktuálních designů, od trendových přes klasické až po moderní dekory. Zobrazit více...

Očima designéra

/imgprd/ocima-designera-small.jpg

Profesionální a odborný pohled na Váš nový interiér. Po setkání s našimi designéry, a to ať už u vás doma, v kanceláři nebo v našem showroomu, se budete cítit plni nové chuti zútulnit si svůj interiér. Sladění barev a stylů nejen nábytku s podlahou, ale i se záclonami, závěsy, tapetami a dalšími bytovými doplňky je pro nás hlavním cílem. Zobrazit více...