Koberce a kusové koberce, shaggy, luxusní koberce

Koberce a kusové koberce

Koberce a kusové koberce

Koberce bytové a zátěžové, koberce pro hotely a kanceláře všech dostupných designů a kvalit od levnějších až po luxusní.
Kusové koberce moderního typu shaggy (jednobarevné s delším vlasem), dětské koberce a koberce indiduálního tvaru a rozměru podle přání zákazníka. Luxusní zážitek komfortu poskytují koberce, které jsou vyrobeny z přírodních velmi jemných a přesto odolných vláken, jejichž větší délka nad 15 mm zaručuje velmi příjemný pocit při chůzi po pokoji nebo ložnici.
Jednobarevné koberce v moderních barvách s vyšším vlasem se nejvíce hodí pro ložnice, dětské pokoje a obývací místnosti.
Bytové koberce lze použít ve všech prostorách pro bydlení jako jsou pokoje, obývycí místnosti, ložnice, chodby nebo i kuchyně. Jsou vyrobeny z odolných vláken, snesou domácí zatížení a je možné je lehce čistit. Moderní jsou jednobarevné koberce v oblíbených barvách typu smyčka nebo velur. Velur působí svým střiženým vlasem velmi luxusně. Navíc koberce tlumí kročejový hluk v místnosti a působí velmi příjemně a útulně.

V našem showroomu v Brně Vám pomůžeme s výběrem vhodných koberců pro Váš jedinečný interiér.Jednobarevné shaggy

/imgprd/jednobarevne-shaggy-small.jpg

Kusové koberce shaggy jsou velmi módní a oblíbeným doplněním útulného interiéru. Mají huňatý, velmi příjemný povrch, který přímo vybízí k pohodlnému a komfortnímu pocitu při chůzi nebo při ležení. V nabídce máme mnoho druhů a barev, každý si vybere podle svého přání. Zobrazit více...

Luxusní koberce nejen do ložnice

/imgprd/luxusni-koberce-small.jpg

Velmi luxusní, hebké a příjemné celoplošné koberce, které ještě více zpříjemní a zútulní nejen ložnice a pokoje. Koberce s vyšším vláknem působí při chůzi jako byste chodili bosky po mechu. Zobrazit více...